Frim

2.0

3.0

2

Windows için chat uygulaması

183.1k

Bu uygulamayı oyla

Frim, LINE veya TELEGRAM'a benzeyen, bilgisayarınızdan arkadaşlarınıza mesaj gönderip almanızı sağlayan bir chat istemcisidir. Bununla birlikte bu servise kayıt olmak için geçerli bir telefon numarasına ihtiyacınız vardır. Bütün arkadaşlarınızla gerçek zamanlı konuşmanıza ve resim alış-verişi yapmanıza izin vermesine rağmen bu kesinlikle bütün yaptığı değildir. Aslında Frim hakkında en ilginç şeylerden biri sizin konumunuza yakın olan yeni insanlarla tanışabilmenizdir. Yapmanız gereken tek şey ilgili sekmeye göz atmak ve diğer kullanıcıların haykırışını görmektir.

Kullanıcılar bu haykırışlara yazılı mesaj ya da emoji göndererek cevap verebilirler. Genelde bu tür uygulamalarda olduğu gibi Frim'de de konuşmalarınızda kullanabileceğiniz emoji ve çıkartmalar yüklü olarak gelir. Tatlı bir koalanın sörf yapmasından daha iyi buzları eriten ne olabilir? Tabi ki hiçbir şey.

Frim özellikle bir sebepten ötürü ilginç bir chat aracıdır: Mobil cihazlar için hemen hemen bütün işletim sistemlerinde ve Windows'ta mevcuttur. Diğer bir deyişle Windows üzerinden bir konuşma başlatabilir ve Android veya iOs cihazınız üzerinden bitirebilirsiniz.
Uptodown X