Frim

4.0.2 için Android

5.0

2

İnsanlarla tanışmanıza izin veren hızlı mesajlaşma sistemi

191.5k

Bu uygulamayı oyla

Frim, Android cihazınızdan arkadaşlarınıza mesaj gönderip almanıza izin veren LINE ya da Telegram'a benzeyen hızlı bir mesajlaşma aracıdır. Üstelik bir telefon olmak zorunda değil: uygulamayı tablete kurabilir, Facebook kullanarak giriş yapabilir ve konuşmayı başlatabilirsiniz.

Frim, gerçek zamanda tüm arkadaşlarınızla konuşmanıza ve onlarla mesajlaşmanıza izin verir, kesinlikle tek yaptığı şey bu değildir. Aslında, Frim'in en ilgi çekici özelliklerinden biri yakınınızda yer alan yeni kişilerle tanışmanıza izin vermesi. Tek yapmanız gereken şey diğer tüm kullanıcıların 'shout-out'larını görmek için ilgili sekmeyi kontrol etmek.

Kullanıcılar, yazılı mesaj ya da emoji göndererek bu shout outlara cevap verebilir. Bu tarz uygulamalarda her zaman olduğu gibi, Frim sohbette kullanabileceğiniz farklı emoji ve çıkartmalarla yüklü gelir. Yabancı biriyle buzları eriten şey hoş bir çizgi film bukalemunundan daha iyi ne olabilir? Hiç bir şey, işte hepsi bu.

Frim ayrıca bir sebepten dolayı ilgi çekici bir IM aracıdır: Windows dahil neredeyse tüm mobil işletim sistemlerinde çalıştırabilirsiniz. Diğer bir deyişle, Android'de başlattığınız sohbetlere bilgisayarda devam edebilirsiniz.
Uptodown X